Załóż bezpłatne konto

shadow

Nowości

Co zrobić gdy pojawią się problemy z przesyłką?

Jeśli paczka dotarła do nas z dużym opóźnieniem lub na pierwszy rzut oka widzimy, że może być uszkodzona, powinniśmy ją otworzyć w obecności kuriera i sporządzić protokół szkód, który podpiszemy my i kurier. Zobacz kr&o...
Czytaj dalej »

Ubezpieczenie przesyłki kurierskiej

Wysyłając przesyłkę i wybierając odpowiedniego kuriera, najbardziej zależy nam na czasie, jakości wykonanej usługi i oczywiście cenie. Firmy prześcigają się więc w atrakcyjnych ofertach i dostosowanych dla potrzeb klientów opcjach dodatkowy...
Czytaj dalej »
  • Najlepsze firmy kurierskie
  • Najtańsze przesyłki paletowe do 1000kg
  • Kurierskie wysyłki międzynarodowe UPS

Tanie koperty zagraniczne

Coraz prościej i taniej podróżujemy. Coraz częściej współpracujemy z kontrahentami zagranicznymi. Coraz bardziej handel z sieci przekracza granice państw. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, polecamy wysyłanie dokumentów i małych rzeczy w kopertach.

Ten tani i prosty sposób wysyłki jest w jakimś stopniu rozbudowaniem listu do formy przesyłki. Pakując dokumenty czy inne rzeczy w kopertę czy foliopak, które otrzymamy od kuriera, możemy w standardowych wymiarach nadać ważną przesyłkę. Same koperty nie zabierają dużo miejsca i nie przekraczają 2,5 kg wagi, więc są bardzo atrakcyjne cenowo. Dokumenty i książki w formacie A4 czy też małe rzeczy bez problemu zmieszczą się w standardowej kopercie o wymiarach 32x25x5 cm. To dobry i tani pomysł na małe przesyłki zagraniczne.

Wraz z rozwojem połączeń międzynarodowych coraz bardziej rozbudowuje się sieć kurierska. Z nami możesz nadać kopertę zagraniczną do krajów Europy, Azji, Ameryki, Australii czy Afryki i będziesz mieć pewność, że Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie na miejsce. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak UPS, DPD, DHL, K-EX i jesteśmy w stanie zagwarantować najniższe ceny za przesyłki zagraniczne.

Zdajemy sobie sprawę, że oprócz tego że szukasz taniego kuriera, ważne jest dla ciebie bezpieczeństwo Twojej przesyłki i pewność, że dotrze do odbiorcy na czas. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić twoje oczekiwania, wierząc, że zadowolony klient to stały klient. Dlatego właśnie na naszej stronie internetowej czy na swoim urządzeniu mobilnym możesz śledzić drogę Twojej przesyłki i być pewnym, że ważne dla Ciebie dokumenty czy małe przedmioty dotrą tam, gdzie chcesz w nienaruszonym stanie. Dla Ciebie, dla nas, dla przesyłek świat nie ma granic.

Wierzymy, że da się połączyć najlepszą jakość i najkorzystniejszą cenę, nadać i dostarczyć przesyłkę do odbiorcy sprawnie i szybko. Jeśli wysyłasz za granicę ważne dokumenty lub małe przedmioty, które zmieszczą się w kopercie lub foliopaku i nie przekraczają wagi 2,5 kg zapoznaj się z naszym cennikiem i wysyłaj z najlepszymi.

Najczęściej zadawane pytania: