UWAGA: Ważne zmiany w przewozie przesyłek niestandardowych oraz gabarytowych DPD i DHL. Szczegóły tutaj ›
Załóż bezpłatne konto

Aktualności SzybkiKurier.eu:

Tanie paczki kurierem DPD

Standardowa wysyłka paczki DPD gwarantuje dostarczenie jej do odbiorcy w przeciągu jednego dnia, ubezpieczenie do wartości 1000 zł oraz dwie próby doręczenia przesyłki oraz możliwość śledzenia jej drogi w Internecie wraz z informacją o dost...
Czytaj dalej »

Zamów kuriera Geis online

Kurier Geis to jedna z bardziej rozpoznawalnych marek. Jest tak zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. Dzięki rozwojowi i dostosowywaniu usług do potrzeb rynku kurierzy przewożą wiele krajowych przesyłek kurierskic...
Czytaj dalej »

Tanie koperty zagraniczne

Coraz prościej i taniej podróżujemy. Coraz częściej współpracujemy z kontrahentami zagranicznymi. Coraz bardziej handel z sieci przekracza granice państw. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, polecamy wysyłanie dokumentów i małych rzeczy w kopertach.

Ten tani i prosty sposób wysyłki jest w jakimś stopniu rozbudowaniem listu do formy przesyłki. Pakując dokumenty czy inne rzeczy w kopertę czy foliopak, które otrzymamy od kuriera, możemy w standardowych wymiarach nadać ważną przesyłkę. Same koperty nie zabierają dużo miejsca i nie przekraczają 2,5 kg wagi, więc są bardzo atrakcyjne cenowo. Dokumenty i książki w formacie A4 czy też małe rzeczy bez problemu zmieszczą się w standardowej kopercie o wymiarach 32x25x5 cm. To dobry i tani pomysł na małe przesyłki zagraniczne.

Wraz z rozwojem połączeń międzynarodowych coraz bardziej rozbudowuje się sieć kurierska. Z nami możesz nadać kopertę zagraniczną do krajów Europy, Azji, Ameryki, Australii czy Afryki i będziesz mieć pewność, że Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie na miejsce. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak UPS, DPD, DHL, K-EX i jesteśmy w stanie zagwarantować najniższe ceny za przesyłki zagraniczne.

Zdajemy sobie sprawę, że oprócz tego że szukasz taniego kuriera, ważne jest dla ciebie bezpieczeństwo Twojej przesyłki i pewność, że dotrze do odbiorcy na czas. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić twoje oczekiwania, wierząc, że zadowolony klient to stały klient. Dlatego właśnie na naszej stronie internetowej czy na swoim urządzeniu mobilnym możesz śledzić drogę Twojej przesyłki i być pewnym, że ważne dla Ciebie dokumenty czy małe przedmioty dotrą tam, gdzie chcesz w nienaruszonym stanie. Dla Ciebie, dla nas, dla przesyłek świat nie ma granic.

Wierzymy, że da się połączyć najlepszą jakość i najkorzystniejszą cenę, nadać i dostarczyć przesyłkę do odbiorcy sprawnie i szybko. Jeśli wysyłasz za granicę ważne dokumenty lub małe przedmioty, które zmieszczą się w kopercie lub foliopaku i nie przekraczają wagi 2,5 kg zapoznaj się z naszym cennikiem i wysyłaj z najlepszymi.